<Твір на тему - Студентське життя скачати

Твір на тему - Студентське життя
18.03.2015, 23:06
Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожен школяр, у всі часи вважалася таким собі символом молодості, веселощів і перше кохання. І щасливий той, хто зумів прожити роки свого студентського життя насичено і повно.

Одним із загальноприйнятих, але, на жаль, хибних думок, є прирівнювання студентських років до розгулу і несамовито веселитися з легким відтінком пороку. Але зовсім не розпуста і вседозволеність стають найціннішими дарами цієї чудової пори в житті людини.

Студентські роки - це доросла і повноцінне життя, ще не увійшла в колію пересічності і безпросвітних буднів. Це торжество юності і здоров'я, усвідомлення того, що всі дороги на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Це воістину безмежні можливості для вибору свого шляху.

Саме цей період і є найбільш значним і дорогим в плані накопичення знань, підвищення рівня ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство - це відмінний шанс побачити світ, вступивши в одну з численних програм обміну, це пора нових знайомств і набуття міцної дружби на довгі, довгі роки.

Роки студентства - це ще й перше кохання, перші помилки і переживання, поцілунки і серцеві клятви. Можливо, саме в цей період хтось зустріне супутника на все життя, а хтось знайде безцінний досвід і витягне сумні уроки.

Прекрасна, яскрава і приголомшливо щаслива пора! І її сяйво і трепетна пам'ять будуть зігрівати людину все її життя.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: життя, тему, Твір, Шкільні твори, Студентське, на
Переглядів: 4494 | Завантажень: 195 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.