<Твір на тему "Свято - 8 березня" скачати

Твір на тему "Свято - 8 березня"
03.03.2015, 13:58
Не за горами прекрасне весняне свято - 8 березня. У цей день у всьому світі прийнято вітати всіх жінок, дарувати їм квіти та подарунки.
Щороку восьмого березня ми з батьком готуємо для мами сюрприз. У цей день ми прокидаємося раніше, ніж зазвичай, і їдемо за квітами. У нас мало часу, але ми не поспішаємо. Нам дуже хочеться порадувати маму і подарувати їй найкрасивіший букет. Папа просить продавця відібрати найсвіжіші квіти, найбільше мамі подобаються лілії. Потім ми поспішаємо додому, щоб приїхати до того, як прокинеться мама. По дорозі купуємо цукерки та торт. Моя мама дуже любить солодощі. Приїхавши додому, ми тихесенько пробираємося на кухню, красиво сервіруємо стіл, заварюємо ароматний чай. Потім надягаємо сорочку й штани і чекаємо, коли прокинеться наша найрідніша і дорога жінка на всій землі. І ось вона заходить на кухню сонна, трохи жмуритися від яскравого і світла, а ми з татом обіймаємо її, цілуємо, даруємо е квіти і говоримо їй спасибі за все, що вона для нас робить, за затишок, який вона створює і за турботу, якою нас оточує. Потім ми всією сім'єю садимо пити чай.
Восьме березня - це чудове свято. Але я вважаю, що потрібно радувати жінок не тільки в цей день і частіше говорити їм спасибі за все, що вони роблять для нас.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: свято, Твір, березня, на, тему, Шкільні твори
Переглядів: 1251 | Завантажень: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.