<Твір на тему - У чому полягає мистецтво спілкування? скачати

Твір на тему - У чому полягає мистецтво спілкування?
18.03.2015, 22:22
Людська мова - великий дар природи, але це зовсім не означає, що кожному від народження притаманний і талант спілкування. Адже не можна не погодитися з тим, що одне лише вміння говорити і жестикулювати не може зробити людину прекрасним співрозмовником. І щоб домогтися в мистецтві спілкування високих успіхів, необхідно володіти надзвичайно тонким і безпомилковим чуттям, незвичайним інтелектом і хорошою інтуїцією.

Помилково вважає той, хто ставить спілкування в залежність від власного монологу і, досягаючи відомих висот в ораторському мистецтві, абсолютно щиро нарікає на співрозмовника за відсутність належної уваги, забуваючи про те, що спілкування - це, в першу чергу, вміння слухати і чути свого візаві , приділяючи його словами і жестам гранично шанобливе увагу.

І дійсно, складно назвати хорошим співрозмовником того, хто намагається відігравати провідну і навіть авторитарну роль в будь-якому діалозі, тоді як справжнє вміння спілкуватися завжди має на увазі делікатність і компроміс.

Відомо також, що аж ніяк не завжди основний сенс розмови лежить на поверхні і вимовляється вголос. По-справжньому майстерний діалог - це цілий комплекс слів і жестів, міміки і поглядів. Оволодіти майстерністю спілкування може лише проникливий людина, що володіє щирим бажанням власного вдосконалення.

Однак це зовсім не означає, що такі навички спілкування доступні лише найдосвідченішим і літнім співрозмовникам. Бездоганному діалогу можна навчитися також будучи ерудованим і старанним читачем класичної літератури, автори якої славилися не тільки найбільшими майстрами слова, а й щирими знавцями людської душі.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, полягає, Чому, на, мистецтво, тему, спілкування?, Шкільні твори
Переглядів: 1033 | Завантажень: 184 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.