<Твір на тему "У зоопарку" скачати

Твір на тему "У зоопарку"
23.01.2014, 18:14
Одного разу, коли я ще ходив у садок, моя тітка, грала зі мною в зоопарк. Вона зібрала всі іграшки, зроблені як тварини, і кожна іграшка розповідала про себе сама. Мені запам'яталася ця гра, тому що тоді звірі розмовляли зі мною людськими голосами. Тому, коли батьки сказали, що у вихідний ми поїдемо в зоопарк, я зрадів і дуже чекав зустрічі з тваринами.

І ось ми приїхали. На касі нас попередили, що годувати вихованців зоопарку можна, інакше вони можуть захворіти. Зоопарк виявився не зовсім таким, як я уявляв. Я думав , що там в ряд стоятимуть клітки з тваринами , але виявилося, що клітин немає, а всі жителі зоопарку знаходяться в спеціально відгороджених місцях, схожих на справжні природні зони, які називаються вольєрами.

Мене дуже здивувала напис «Коні Пржевальського» зі стрілочкою, що вказує напрямок, де їх можна побачити. Я запитав у батьків про те , хто цей Пржевальський і чому його коні знаходяться тут ? Мені пояснили, що це особлива порода азіатських диких коней, яку відкрив цей самий Пржевальський. Нічого особливого в них не виявилося: коні як коні.

Я дуже хотів подивитися на жирафа і ми пішли до вольєра , де знаходяться жирафи . Папа прочитав вірш про жирафа з острова Чад. Хоч я раніше і бачив жирафа на картинках, але його розміри і витонченість змусили мене надовго завмерти перед цією твариною. Там були ще маленькі Жирафчики, вони виявилися дуже зворушливими.

Я думав, що всі тварини будуть такими ж красивими, як на фотографіях і малюнках. Але виявилося, що у білого ведмедя шерсть жовтувата, що гриф виглядає якось облізло і не схожий на хижака, а лисиця менше за розміром, ніж в моїй уяві.

Дуже цікаво було спостерігати за мавпами. Їх у вольєрі було багато: і дорослі тварини і діти. Деякі не звертали уваги на людей, але були й такі , які намагалися дражнити відвідувачів зоопарку і виробляли цікаві витівки. Дехто з відвідувачів теж вів себе не краще мавп: вони кидали у вольєр які-небудь трісочки або горіхи. Мама сказала , що так себе вести некрасиво. Ми довго стояли перед вольєром з мавпами, бо спостерігати за ними було цікавіше, ніж за іншими тваринами.

Наприклад, вовк зовсім мені не сподобався. Він нудно лежав у своєму вольєрі, схожий на великого собаку, і нічого не відбувалося.

Після поїздки в зоопарк я вирішив, що в цирк ходити цікавіше, бо там звірі вміють робити багато цікавих речей, а в зоопарку просто стоять або лежать.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 5067 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.