<Твір на тему «Весела пригода» скачати

Твір на тему «Весела пригода»
08.02.2015, 15:58
Влітку ми з татом, мамою і старшим братом Сашком відпочивали на дачі татового друга. Дача була недалеко від моря.

Кожен день ми ходили купатися і загоряти. Вечорами всією сім'єю сиділи в альтанці. Спочатку вечеряли, а потім грали в доміно і лото.

Після вечері на столі часто залишалася їжа: шматочки хліба, печива, яблука, виноград. І от якось вранці мама помітила, що з вазочки зникло печиво. Це було рано, ще ніхто з нас на вулицю не виходив. На наступний день не стало половинки яблука. Ми зрозуміли, що вночі до нас в гості приходять тварини або птиці. Нам дуже хотілося дізнатися, хто це. Але нікого так і не побачили.

На третій день вранці я вийшов у двір і помітив, як тато уважно спостерігає за своєю кепкою на столі. Кепка ворушилася! Я злякався і розгубився, але тато сказав, що боятися не треба. Напевно, це наш нічний гість випадково заліз під забуту на столі кепку і не зміг вилізти. Папа підняв кепку. З-під неї виліз їжачок і швидко побіг в сторону паркану.

Ми з татом простежили, де його норка. Увечері ми всією сім'єю стежили за цим місцем. Сиділи тихо, щоб не злякати. А мама поклала шматочки яблука недалеко від паркану.

Коли стемніло, з норки вийшла велика їжачиха, а за нею три їжачка. Вони одразу знайшли яблука і стали їсти.

Так у нас з'явилися сусіди.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, Твір, Шкільні твори, пригода», «Весела, на
Переглядів: 2422 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.