<Твір на тему «Весна» скачати

Твір на тему «Весна»
28.01.2014, 15:33
Весна. Як прекрасна ця пора. Все навколо розцвітає, ніби прокинувшись після довгої сплячки. На вулиці починають з'являтися чудові квіти, всі кущі і дерева набувають зелене забарвлення. Сонце радує своїм теплом.

Як приємно навесні погуляти в парку , погодувати птахів і просто насолодитися красою природи. Повітря наповнюється неповторною свіжістю. Люди стають добрішими , змінюють темні одягу на різнокольорові . Здається, що вся природа радіє приходу весни . Танення холодного снігу , дзюрчання струмочків , цвітіння пролісків - все це свідчить про закінчення холодної зими. Бажання жити і радіти життю переповнює .

Тривалість дня стає більше , і багато встигаєш зробити . А як красиві річки навесні. Скільки задоволення отримуєш від прогулянки вздовж річки. Риби прокидаються після довгої сплячки і іноді видніються у воді. Звірі в лісі також зустрічають прихід весни. Ведмеді покидають свої барлоги. Мешканці лісу заводять маленьких дитинчат і починають піклуватися про них. Птахи плетуть свої гнізда , наспівуючи чудові мелодії. Білки починають шукати їжу для своїх маленьких і ще сліпих білченяти . У такі моменти розумієш , наскільки прекрасна , унікальна і неповторна природа . Вранці прокидаєшся під спів птахів і починаєш свій день з гарним настроєм.

Весна - сама довгоочікувана пора року. Саме навесні відбуваються зміни в житті багатьох людей. Приходить бажання щось змінити або поліпшити. Весна - пора любові. Люди зустрічають свої половинки в різних місцях. Романтичні прогулянки , вечірні пробіжки , катання на велосипедах і багато іншого сприяє цьому. Холоди йдуть, а разом з ними йде поганий настрій і нудьга. Навесні виникає бажання просто вийти на вулицю , порадіти прекрасній погоді , подихати свіжим повітрям.

Великі компанії збираються на відпочинок в ліс. Всі веселяться , танцюють , грають на гітарі і забувають про всі турботи . Як унікальна і чудова ця пора! Але все має властивість закінчуватися. Так і весна проходить , але хороші спогади залишаються на весь рік.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 2121 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.