<Твір на тему - Весняний дощ скачати

Твір на тему - Весняний дощ
26.03.2015, 19:59
Після довгої, нудної, холодної зими, коли вже набридли морози і замети, радієш приходу весни. Скрізь відчувається пробудження, повітря стає легше і тепліше, небо не таке важке й темне, сонечко поступово починає не тільки світити, але і гріти своїми теплими весняними променями.

Перший весняний дощ не може не радувати, він означає, що скоро прийде справжня весна, скоро прилетять птахи, почнуть будити вранці своїм гучним і дзвінким співом, ось-ось з'являться бруньки на деревах, а з них утворюються маленькі зелені клейкі листочки. Якщо восени дощ навіває нудьгу, означає, що поступово все затухає і завмирає, природа хилиться до сну, скоро буде сиро і холодно, у школярів закінчились канікули, одним з них сумно, тому що від літа залишаються тільки яскраві спогади. А весняний дощ - вісник тепла, сонця, пробудження природи, всі з нетерпінням починають чекати літа, аромату квітів, пурхають метеликів, довгих яскравих днів, школярі починають чекати канікул і планувати, як проведуть літо.

Травневий весняний дощ теплий і приємний, від нього навіть не хочеться ховатися і тікати!

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: дощ, Твір, на, весняний, тему, Шкільні твори
Переглядів: 9404 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.