<Твір на тему «Весняний ліс» скачати

Твір на тему «Весняний ліс»
28.01.2014, 15:23
Весна - це не обов'язково місяць березень . Це, перш за все, час, коли природа прокидається від сну. Іноді першим подув весни можна відчути і в лютому. Перша ознака весни відчувається в подуві весняного вітерця, особливо в лісі.

Уявіть собі, заходиш в гущавину лісу і відразу ж відчуваєш на своєму обличчі ніжний дотик весни. І з цієї самої хвилини, відчувши на собі легкий подих весни, вдихнувши на повні груди цей свіжий весняний вітерець, ми розуміємо - сувора зима відступає. Прийшла пора, коли незабаром сонечко по -весняному буде зліпити ока; сніг під підошвами перестане скрипіти і поступово перетвориться на веселі струмочки, які будуть оспівувати настання весни.

Дерева , що причаїлися в очікуванні тепла і сонця, змінили своє забарвлення. Тепер в лісі можна розглядати оранжево -коричневі липи, вільху в бузковому серпанку, жовто -оранжеві кущі верби. Тільки ялина, як і раніше, похмуро- зелена. Тільки зрідка, чутні рідкісні щебетання птахів. Це рання весна, коли природа не блищить достатком фарб.

І ось проходить ще трохи часу... Весна щосили командує парадом, будучи повноправною господинею життя і народження нового. Земля скинула з себе білий саван зими і замість тиші ми почуємо щебетання птахів, які радіють теплим дням і яскравого сонця. Чуємо дзюрчання струмочків, які, подібно музичним інструментам , доповнюють чудові співу птахів. Все рухається і розвивається, як би намагаючись увібрати в себе побільше того, що дає весна.

Набухають бруньки дерев , які дають початок новим зеленим листочкам і похмурий ліс починає поступово зеленіти. Навіть похмурі їли , що простояли всю зиму в одному темно- зеленому кольорі , навесні набувають соковито- зелену чисту забарвлення. Сонце, яке по-весняному ласкаве і тепле , встає рано і осяває все навколо своїми теплими , ніжними променями. Немов мама , будить кожну травинку , кожне дерево або кущ своїм ніжним дотиком.

Кожна мить , проведений у весняному лісі , наповнює душу збудженням і радістю. У всьому, що оточує нас , відчувається енергія життя , добра і любові. І зовсім скоро ніжні тони зелені весни замінить строкаті кольори літа .Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 4955 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.