<Твір на тему "Весняний ранок" скачати

Твір на тему "Весняний ранок"
03.03.2015, 14:02
Весна цього року не поспішала. Ми довго грали з хлопцями в сніжки, бавилися і пустували. Тільки одного разу ми прокинулися - і побачили, що снігу майже не залишилося. Він став якимось темним, сумним, а по ньому жваво скакали воробушки. Вони весело цвірінькали, співали свою кумедну пісеньку, яку присвячували веселому сонячному дню. Тільки вночі все одно приходили морози, які боляче щипали за руки, рум'янили щоки і просто пустували.
Одного ранку я прокинувся рано. У вікно пробивалися перші боязкі промінчики сонця. Воно ще не прокинулося, воно тільки потягується в своєму ліжечку. Небо було чистим і ясним, тому здавалося нескінченним. По ньому рідкісними цятками кружляли птахи, які вже почули весну. Вони готувалися до тепла і активної праці. Внизу в калюжі купалися горобці, постійно про щось розмовляли. Вони здавалися такими пихатими, як ніби вони важливі панове.
Сонце вже прокинулося. Воно тихо стало йти по небу, даруючи всім тепло, світло і радість. Біля під'їзду маленьке кошеня намагався полювати за горобцями, але вони швидко розлетілися. Вони вирішили співати весняну пісню на даху. Кошеня пішов додому, але йому на голову несподівано впала крапля з даху. Він здригнувся, підняв голову, а йому на шерстку впала ще крапелька. Потім почалася справжня крапель, а з усіх дахів потекли дзвінкі струмочки. На асфальті вони зливалися в величезні потоки води, які здавалися справжнім океаном. Води було настільки багато, що не було видно дороги.
Я спостерігав у вікно, як по вулицях великого міста гордо йде весна. Вона стукається в кожен будинок, будить всіх ніжними променями весняного сонця. Всі прокидаються, потягуються і спостерігають за справжнім дивом. На деревах за ніч з'явилися перші листочки, які ще вчора були нирками. Вони такі маленькі, зелені і липкі, але дерева стали іншими. Вони показали всім, що прийшла справжня весна.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, ранок, на, весняний, тему, Шкільні твори
Переглядів: 1174 | Завантажень: 184 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.