<Твір на тему - Вибір професії скачати

Твір на тему - Вибір професії
24.01.2017, 16:49
Вибір професії - це одне з найважливіших рішень, звісно які ми приймаємо в своєму житті. Кожна людина повинна працювати, щоб забезпечити своє існування. Ось чому я вже зараз замислююся про те, ким же я хочу стати.

       Насправді, варіантів досить багато: міліціонер, інженер, космонавт, будівельник, програміст і так далі. Але мені дуже хочеться, щоб робота була пов'язана з тим, що мені подобається робити більше всього на світі, а саме з малюванням.

       Я можу годинами сидіти над листом, прорисовуючи всі деталі і щось попутно змінюючи або покращуючи. Досконалості немає межі, і коли ти щось створюєш, то твої можливості обмежені лише навичками. Оскільки я все ще не так добре малюю, як хотілося б, то попросив батьків записати мене в художню школу.

       Тато говорить, що художник - це не професія і на картинах багато не заробиш. Але я твердо впевнений, що саме цей вид діяльності буде годувати мене і звісно ж мою сім'ю в майбутньому. Можливо, я не стану великим і знаменитим майстром, як Леонардо да Вінчі, але, по крайній мірі, я буду займатися улюбленою справою.

       Крім того, з талантом художника я можу працювати і в інших сферах, як дизайн або проектування. Поки що складно визначитися з напрямком, але я вірю, що незабаром обов'язково знайду те, що мені до душі.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, Вибір, Твір, Шкільні твори, професії, на
Переглядів: 352 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.