<Твір на тему - Вірність скачати

Твір на тему - Вірність
18.03.2015, 22:35
Як швидко ні летіло б час, століття ні змінювалися століттями, вірність завжди залишається одним з найцінніших і гідних якостей людини.

Вірність своєму слову, обов'язку, Батьківщині, любові - ці почуття неможливо насильно насадити або виробити в людині шляхом моралей і нотацій, вони народжуються в самій глибині душі разом з народженням самої людини. І весь хід його думок, плин життя і характер вчинків будуть говорити про його вірності більш красномовно, ніж будь-які побиті пишномовні фрази.

І якщо задатися питанням, чи можна навчитися вірності, то відповідь на нього буде двояким. З одному боку, моральне обличчя людини - це відображення його натури і мислення. З іншого ж боку, основи поведінки і благородні задатки закладаються з самого дитинства в сім'ї, де гідність, чесність і твердість принципів є непорушним законом.

Однак не можна розглядати вірність однобоко, лише як певний неодмінний постулат життєвої позиції. Адже вірність - це насправді щедра данина любові, любові справжньої і щирої. Лише любов здатна зародити в душі людини безмірну повагу і готовність до самопожертви. І нехай мова йде про любов до Батьківщини або високих почуттях до іншої людини, прояв вірності стає найважливішим і дорогоцінним критерієм ступеня цих почуттів. І якщо відняти у людини любов, обдурити його віру, то чи можна вимагати від нього вірності, яка б звеличували і прикрашала його вигляд.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, на, Вірність, тему, Шкільні твори
Переглядів: 700 | Завантажень: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.