<Твір на тему: Вітер. скачати

Твір на тему: Вітер.
19.10.2015, 19:27
Легкий вітерець куйовдив волосся і наповнює груди свіжістю і якоїсь несподіваної радістю. Я йшов по весняному лісі, насвистуючи в унісон своєму вітряному попутнику. Він то біг попереду, пробуджуючи дрімаючу листя, то падав до ніг і, кураж, котився купою торішнього листя, то відставав, щоб залізти мені за комір і полоскотати лопатки.

Нам було весело вдвох, і лісові жителі здивовано дивилися вслід дивною парочці. На узліссі вітерець кудись зник, залишивши мене в розгубленості у старого дуба. Але раптом гучний шелест молодого листя якогось круглого куща змусив мене обійти його і застигнути в подиві. Під моїми ногами стелилася свіжа, смарагдова галявина, усипана ніжними пролісками. Легкий вітерець радісно видихнув мені в обличчя і покотився між, витончено похиленими, головками на тонких, але міцних стеблинках, перекидаючись маленьким ураганчиком.

Я дуже обережно склав кілька пролісків в скромний, весняний букет. Весь зворотний шлях ми з моїм невгамовним іншому прокрокували на одному диханні. Він весь час обдував моє обличчя, немов питав: «Ну як? Догодив я тобі?».

Окраїна міста зустріла нас сльотою і весняним бездоріжжям. Невмиті тролейбуси ліниво повзли по сірим вулицям, ворушачи своїми довгими, сумно обвислими, вусами. На порозі мого будинку ми з вітерцем розлучилися, і я відчув себе ніяково, немов зрадив одного. У своїй кімнаті я ривком відчинив кватирку, розірвавши старий утеплювач і вітер, втомившись за вікном на білому підвіконні, тут же влетів веселим вихором, розметав мої зошити і затих у кришталевій вазочці серед трепетних пролісків.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Вітер., Твір, Шкільні твори, тему:, на
Переглядів: 1184 | Завантажень: 151 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.