<Твір на тему "Взаємодія природи і людини" скачати

Твір на тему "Взаємодія природи і людини"
29.12.2015, 17:31
Людина і природа тісно переплетені протягом усього часу існування світу. Можливо, вони з'явилися одночасно. Природа дбає про людину, дає можливість жити дійсно повноцінним життям, наповненою всіма можливими зручностями.
Людина вже давно перестав цінувати все те, що робить для нього природа. Люди виступають споживачами-шкідниками. Щодня в атмосферу і гідросферу вкидається колосальну кількість сміття, шкідливих хімічних відходів, газу і т. Д. Люди елементарно не прибирають за собою сміття, що залишається після пікніків і походів. Після цього утворюються звалища, що розростаються до величезних розмірів, забруднюється ґрунт, повітря.
Кожна людина розуміє, наскільки плачевна сьогоднішня ситуація, але рішучих дій немає. Люди байдужі до цінностей, накопиченим роками. Закономірно працює принцип: «Після мене - хай хоч потоп». Цікаво те, що ця проблема виникла не сьогодні. У відомому творі Тургенєва «Батьки і діти», Є. Базаров вже тоді говорив про те, що природа - майстерня, в якій людина всього лише працівник.
Періодичні природні катаклізми виступають як сигнал до дій. Природа ніби дає здачі за всі ті страждання, які завдає їй чоловік. Виключно завдяки природі людина живе. Як тільки настане вагомий дисбаланс в природі, змінити ситуацію буде неможливо. З кожним днем ​​природних запасів стає менше і настане день, коли ці запаси закінчаться.
Розуміючи, що подальші перспективи неоптимістичні, все частіше стали створювати тематичні конференції, присвячені пошуку виходу з екологічної кризи.
Кожна людина повинна розуміти те, що він завжди буде пов'язаний з природою. Майбутнє дітей залежить від сьогоднішнього поведінки людства. Людям, які не відчувають єдності з природою, радять вирушати в гори, в ліси, подалі від міської суєти. Людина повинна духовно з'єднатися з природою, відчути її присутність в собі.
Технічний прогрес - явище корисне для розвитку суспільства, але розвиватися потрібно з мінімальними втратами для природи. Коли кожен усвідомлює, що повинен почати з себе - ситуація нехай невеликими змінами, але почне поліпшуватися.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, Твір, Шкільні твори, людини, Взаємодія, природи, на
Переглядів: 638 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.