<Твір на тему "Здоров'я не купиш" скачати

Твір на тему "Здоров'я не купиш"
22.01.2014, 21:52
У наш час існує думка, що купити можна все. Люди повністю потрапили під владу зелених папірців. Навіть такі вічні поняття, як любов, дружба і вірність у спотвореному значенні, але стали продажними.

Люди не шкодують коштів на шкідливі звички, ведення розгульного способу життя. Проте вони забувають, що найважливіше - здоров'я - за гроші не купиш.

Піклуватися про своє здоров'я потрібно з самих азів - навчається правилам гігієни, регулярно чистити зуби , робити зарядку. В основному, вантаж навчання звалюють батьки і школа. Саме вони пояснюють нам що, як і чому потрібно робити, щоб зміцнювати своє здоров'я.

У підлітковому віці велика ймовірність зв'язатися з поганою компанією. Молодь манить все невідоме , тому існує великий ризик того , що дитина перший раз спробує алкоголь, закурить. А якщо людина не обмежений у коштах , то ситуація може вийти за рамки контролю.

Якщо є можливість, то чому б не влаштовувати гучні вечірки, не ходити по барах і клубах? Так, поступово, підлітків затягує у вир шкідливих звичок, які відгукнуться їм надалі.

Люди, які страждають від важких хвороб , готові заплатити будь-які гроші, щоб видужати, але, на жаль, це неможливо. Звичайно , дуже страшно, коли через неправильного способу життя людина доводить свій організм до жахливого стану. Однак ще страшніше, коли від цього страждають невинні істоти - діти.

Статистика жахає: у наш час практично третина дітей народжується з якими-небудь генетичними відхиленнями. Новонароджені не винні в тому, що їхні батьки воліли жити розгульного життям, не думаючи про завтрашній день.

Чи не ставай частиною цієї маси! Кожна розсудлива людина повинна дбати про своє здоров'я спочатку, а не тоді, коли його вже доводиться рятувати.

Нехай спорт стане твоїм кращим другом. Він розвиває дихальну систему, зміцнює організм в цілому. Кожен може знайти заняття для себе, будь то гімнастика, плавання або бокс. І повір, добиватися успіхів на тренуваннях, а вже тим більше перемагати в змаганнях, набагато цікавіше, ніж ставити рекорд за кількістю випитого на якомусь святі.

Відмовся від шкідливих звичок і тоді тобі не доведеться замислюватися про те, що здоров'я не купиш, коли буде вже пізно щось змінювати.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1083 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.