<Твір на тему «Зима» скачати

Твір на тему «Зима»
28.01.2014, 15:28
Зима завжди приходить раптово. Тихо й урочисто. Все в природі завмирає в передчутті її приходу. Земля, знівечена осінніми холодними дощами, ночами вмирає, промерзаючи крижаною кіркою, але до середини дня опам'ятовується, розбуджена гострим, тоскно мрячить дощем, перетворюючись на суцільну непрохідну сльота. І здається, що важким чорним хмарам кінця не буде, і ніколи вже не відступить в'язка сіра мряка.

Але щось змінюється , стає ще темніше , повітря згущується , наелектризований передчуттям . Ось саме тоді , коли напруга досягає невідомої кордону , приходить зима. Замість дощових крапель свинцеві хмари починають упускати сніг . Спочатку рідкісні , боязкі сніжинки ласкаво лягають на землю. Поступово сніжинок стає більше , їм стає тісно , вони злипаються в пластівці , а хмари , мовчки , з вбрані поспішають обсипатися на землю снігом. Земля швидко покривається товстим пухнастим ковдрою. Всі тоне в білизні - і земля , і небо . І , здається , що природа зітхає з полегшенням - зима прийшла !

І трапляється диво! Крізь діру в похудевшей хмарі проривається сонячний промінь ! Яскравий , потужний , торжествуючий ! І все вибухає міріадами іскристих діамантів незбагненною чистоти. Сніг сяє всіма кольорами веселки , оповіщаючи все живе на землі про те , що саме чарівне , саме магічний час року вступило у свої права!

І дерева в парку вже не виглядають похмурими і приреченими на вмирання . Вони затишно укутати в снігові шалі і заснули до весни. І тільки у своїх солодких снах вони побачать , як прийде найсвітліше свято Різдва. І без них настане Новий рік , несучи чари в кожен будинок , обдаровуючи довгоочікуваними подарунками дітей і новими надіями - дорослих. Будуть лютовать січневі завірюхи , закручуючи в тугі спіралі колючі від морозу снігові лавини , підступний лютого багато разів обдурить раптовими відлигами , сменяющимися дзвенячими морозами . Відшумить весела Масляна , наповнивши повітря ваблячими запахами млинців і гарячих самоварів .

І тоді зима , втомлена від нескінченної низки свят , огризаючись на квапливих її відхід весну , віддалиться в свої пенати. А земля прокинеться , розбуджена ласкавим сонцем і стаккато капелі, відпочила і родюча .Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 451 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.