<Твір на тему: «Зима в лісі» скачати

Твір на тему: «Зима в лісі»
28.01.2014, 15:08
Зима, немов турботлива господиня, прийшла в наші ліси. У узлісся невеликий горбок . Подув пустотливий вітер і зніс з нього білу шапку. Зима нарядила дерева у важкі снігові шуби, насунула на їх верхівки білосніжні шапки, навіть про гілки НЕ забула - одягла їм пухові рукавиці. А горобині подарувала білу шаль, з-під якої видніються грона ягід, немов бурштинові сережки.

Раптом з-за сірої хмари виглянуло сонечко , і казкову галявину вже не впізнати. Все навколо заіскрилось , заблищало, прокинулися і потягнулися до сонця волохаті гілки ялин. Може хваляться своїм вбранням ? Ось на гілці заметушився глухар . Ось рябчик на їли сидить. Наполегливо застукав дятел. Білка визирнула з дупла , їй теж хочеться погрітися на сонечку. Весело перегукуються птахи . Радіють .

А повітря таке чисте , іскристий , немов просочений свіжістю лісу. У зимовому лісі дихається легко. Тут добре проводити вихідні . Ліс красивий завжди . Але взимку він гарний по справжньому. Це краса природи , краса чистоти і тиші .

Зима дарує прийшли в ліс людям радість і спокій. Як здорово дивитися на могутні їли , на вершинах яких висять гірлянди шишок ! Як легко вони підтримують сніг своїми гіллястими руками. Їх коричнюватий стовбур , темна зелень хвої , білий сніг на сучках , блакить неба зверху зливаються в неповторну палітру.

Підеш в зимовий ліс і на серце стає радісно і ясно , так і хочеться заспівати якусь хорошу пісню. Але незважаючи на зачаровує красу цього зимового лісу , мені чомусь стало в ньому сумно.

Замерзнувши і засумували , я вже зібралася повертатися додому , і тут зустріла поглядом зовсім непримітну зелену ялинку. Непомітна серед високих дерев , вона була просто королевою лісу! Тоненькі , але вже сильні лапки- гілочки злегка присипані сніговими блискітками , яскравий візерунок крони ніби намальований на зимовому заметі.

Я всерйоз задумалася : який же головний сенс мого твору про зиму ? Можливо , я хочу закликати людей , щоб вони берегли й охороняли природу. Адже якщо ми не збережемо природу , то не зможемо милуватися такою незвичайною красою зимового лісу .Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 2371 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.