<Твір на тему "Зима в парку" скачати

Твір на тему "Зима в парку"
28.01.2014, 15:06
Мені здається, що ніби вчора я пішла в десятий клас, а вже - зима. У цей прекрасний зимовий день з раннього ранку світить яскраве сонечко. Ми з сестричкою зробили уроки, пообідали, одяглися потепліше і пішли в парк. За високими стовбурами дерев видніється сонце.

Повітря нагодований запахом хвої і від того дихається так вільно і легко. У парку небагатолюдно і тихо. Легкий порив вітерця поворушив сніг на ялинової гілці. І раптом мою увагу привернув шустрий дятел. Різко перелітаючи з однієї гілки на іншу, він старанно довбав шишки.

Повз пролетіла ворона і прямо на стежку змахнула сніг. Яке ж насолода перебувати всередині цієї казкової краси! Видно, як по самих верхівках ялин стрибає білка. Пора б нам вже повертатися додому. Але чимось притягує нас цей парк , немов утримує якась невидима сила. І ми вирішили залишитися... Нам захотілося пройтися по засніженій стежці й помилуватися цими чудернацькими деревами, цими нерукотворними картинами зимової природи.

Зима для мене - справжня пора чарівництва. Морозець розмалював вікна багатоповерхівок химерними візерунками. З неба легко і невагомо падають білі сніжинки, а дерева підхоплюють їх своїми гілками. Вся вулиця в цю пору надзвичайно урочиста.

Особливо в нашому улюбленому парку . Як же тут добре ! Ялиночки вбралися в пишні снігові шуби. Березова алея по -особливому красива. Вона припорошена білосніжним пухнастим снігом , який іскриться в променях сяючого сонця. Від струнких , освітлених сонячними відблисками стовбурів беріз , просто рябить в очах. На снігу лежить кілька тоненьких гілочок.

Напевно , зовсім недавно тут годувалися березовими сережками і бруньками якісь птахи . Коли йдеш по безлюдному зимовому парку , здається , що зима це - божественний , створений якимось невідомим чарівником собор . Дивлячись на цю зачаровує красу чарівного парку , мені стає сумно. Зимове сонечко так швидко сідає і нам пора йти додому.

Хочеться , щоб завтрашній день був таким же сонячним і казковим і відразу ж після школи ми знову відправимося в гості до зими.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1645 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.