<Твір на тему "Зимові канікули" скачати

Твір на тему "Зимові канікули"
20.11.2017, 21:44
Кінець грудня порадував всю дітвору рясними снігопадами. Почалися зимові канікули, і улюблений місто змінилося до невпізнання. Галасливі вулиці і тихі провулки зарясніли яскравими дитячими шарфиками та пухнастими помпонами в'язаних шапок. Міський парк наповнився діточками з лижами і санками.

Загалом, зимові канікули почалися радісно і дуже весело. Засніжені двори перетворилися в ігрові майданчики для зимових забав. З високих заметів виросли мальовничі гори. Баскетбольні майданчики перетворилися в льодові катки, обвиті ковзанярського доріжками. Дорослі клопоталися біля разрумянілісь на морозі малюків, допомагаючи їм тягти під гірку низки санок.

Шкільні подвір'я стали ареною для спортивних баталій юних хокеїстів та показових виступів витончених фігуристок. Нікому не сиділося на трибунах в якості глядачів. Всім хотілося показати свої таланти оточуючим. Втомлені, але повні позитивних вражень, учні шкіл до вечора розходилися по домівках.

Такі довгоочікувані зимові канікули тільки починалися, і це неймовірно тішило дітвору. Адже попереду їх чекали дивовижні новорічні та різдвяні свята, повні казкової магії і чудесного чарівництва.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: тему, Твір, Шкільні твори, Зимові, канікули, на
Переглядів: 119 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Як цікаво і захоплююче починалася довгоочікувана пора відпочинку, докладно описує читачеві твір на тему «Зимові канікули». Катанням з крутих гірок на санках, лижах і спеціальних дошках, витонченим ковзанням заледенілим озеру на фігурних ковзанах, пустотливими баталіями в імпровізованих снігових фортецях радує дітвору кудесница Зима.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.