<Твір на тему "Золото осені" скачати

Твір на тему "Золото осені"
29.01.2014, 20:54
Літо вже пішло, а так хочеться ще тепла і сонця. Наступила осінь зустрічає нас не зовсім теплими й світлими днями. Сіре небо і дощ навівають смуток і тугу. І тоді, щоб струсити з себе сірість буднів, згадуємо літо, відпочинок, море. Чесно, стає легше і навіть веселіше на душі. Якось збираєшся весь і по- іншому дивишся на погоду за вікном. Та осінь, та дощ і хмари, але ж за всім цим буде ще зима і там вже знову тепло, сонце, настане літо.

Осінь теж порадує нас своїм бабиним літом, вранці прохолодою, а вдень теплим повітрям. А запах листя в парку, ні з чим неможливо порівняти і шурхіт під ногами, просто заворожує. Такі миті хочеться зупинити на довгий час. До цього всього ще додати фарби справжньою золотою осені і душа радіє. Килим під ногами із золотого листя, десь розбавлений яскравим багрянцем, приємний оку. Мимоволі уповільнюєш крок і насолоджуєшся. Намагаєшся хоч на мить зупинити час, але, на жаль, це не можливо. Намагаєшся запам'ятати всю цю красу, щоб вона надовго залишилася в пам'яті. А коли буде сумно і тоскно, можна витягнути з спогадів прекрасні миті осінньої краси, щоб порадувати себе і підняти настрій.

Осені дістався важкий час, коли вона повинна підготувати нас до холодної зими, після сонячного і жаркого літа. Це як перехідний період . Щоб згладити всі холодні й морозні миті , вона і зустрічає нас не зовсім холодним вітром, іноді дощем і балує сонячним світлом і теплим повітрям. Загалом, повністю справляється зі своїми обов'язками, готуючи нас до зими. Все це відбувається плавно і ненав'язливо , одним словом красиво і з душею.

А нам хотілося б, щоб ці миті осені тривали якомога довше і радували нас. Залишається насолоджуватися відведеним часом для осені та готуватися до холодів, морально і не тільки. Але завжди потрібно залишати у своєму серці місце для сонця, світла і тепла.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 561 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.