<Твір про квіти. Розповідь про квіти, що ростуть на сільських полях. Польові квіти скачати

Твір про квіти. Розповідь про квіти, що ростуть на сільських полях. Польові квіти
03.03.2015, 12:56
«Тополиний пух ... спека ... липень» - слова знайомого всім шлягера долинали з відкритих вікон дачників. Відповідаючи пісні, сонце жарило нещадно. На грядках не було видно нікого. Всі лежали в гамаках, в тіні дуже розлогих крон дерев в очікуванні вечірньої прохолоди.
 
Хлопчаки носилися з дикими криками, зображуючи чи то індіанців, чи то дикунів власного племені. Дівчатка пішли прогулятися, а також попліткувати про своє, про дівоче. Вони не поспішаючи ступали босими ногами пагорбом, намагаючись не піднімати пилу.
 
Раптом з-за обрію виринуло пшеничне поле, на якому бризками яскравих фарб рясніли всілякі квіти. Не змовляючись, подружки зірвалися з місця і побігли наввипередки, пробиваючись крізь стіну класів, і вдихаючи на повні груди пряний аромат різнотрав'я. Маки червоніли, ромашки біліли, волошки синіли, а дзвіночки дзвеніли. Здорово!
 
То тут, то там злітали потривожені птахи й ще голосніше тріщали коники і бабки. Всякі різні жучки і «сонечка» діловито снували по пелюстках і травинкам. Перед дівчатками відкрився новий, абсолютно дивовижний світ природи. Розсипи польових квітів пахли не гірше оранжерейних, а їх безпосередня жвавість приводила в захват.
 
Маки, такі ніжні, сором'язливо червоніють на витончених оксамитових ніжках. Васильки, навпаки, на пружних стеблах рвуться увись, переконається, що вони синє самого неба. Ромашки не відстають, адже вони - ті білосніжні хмари, крізь які проглядає сонечко. Лілові дзвіночки звучать в унісон: «лив ... ла, лив ... ла», змагаючись зі дзвіночками на шиях пасуться поруч корів. Тоненький березка обвив всіх своєю увагою і втік в придорожній ярок. А скільки ще різнобарв'я з розумними назвами поспішає показати себе у всій красі! Очі розбігаються від захоплення цією приголомшливою красою.
 
Дівчатка з оберемками квітів спустилися в тінисту улоговинку і взялися плести вінки. Потім вони коронували ними один одного, роздаючи титули принцес, маркіз і баронес. Хоча все одно залишалися просто маленькими, гарненькими дівчатками, схожими на лісових німф.
 
Сонце хилилося до заходу. Польові квіти поступово опускали свої голівки, готуючись до сну. Птахи змовкали, розсідаючись по пухнастим гілках дерев і кущів. Бабок, коників та інших жучків прихистив на нічліг поле.
 
З боку дач почулися голоси мам і бабусь, які збирали всіх до вечері. Ніч пройде спокійно і прохолодно. Завтра настане новий день з новими подіями і враженнями. І тільки зів'ялий вінок із польових квітів на підвіконні ледь вловимим ароматом нагадає про прекрасне вчора.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, Розповідь, сільських, на, квіти, квіти., ростуть, що, Про
Переглядів: 1884 | Завантажень: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.