<Твір про Маму скачати

Твір про Маму
28.03.2015, 21:11
Яке перше слово вимовляє майже кожна дитина? Хто для кожного з нас найрідніша і найближча людина, кращий друг і радник? Хто незважаючи ні на що любить нас і підтримує? На всі ці питання є одна відповідь, це мама.

У кожної людини своя мама, для кожного вона кохана, особлива і неповторна. Майже рік вона носила кожного з нас під серцем, з нетерпінням чекала наша народження, дарувала нам свою любов, кілька років годувала нас своїм молоком, читала казки, співала колискові. Разом з нею ми робили наші перші кроки, вона допомагала нам лікувати наші садна, вчила нас розмовляти, дарувала нам іграшки та книжки.

А потім ми стали поступово рости і дорослішати, у нас стали з'являтися свої маленькі проблеми. Мама все це уважно вислуховувала і допомагала знайти рішення.

Хлопчаків мама прощала за розбите вікно в школі, за невивчені уроки і двійки, за бійку з однокласником. Дівчати за порване плаття або зламану ляльку, за втрачені туфлі.

Ставши ще дорослішими, ми стали розповідати мамі про першої закоханості, а мама давала нам поради і раділа за нас. Протягом все життя мама радіє нашим перемогам і допомагає пережити невдачі.

А адже не пройде і декількох років, і ми станемо батьками, хтось турботливим татом, а хтось люблячою мамою. І наша мама буде допомагати у вихованні наших дітей.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, Шкільні твори, маму, Про
Переглядів: 1117 | Завантажень: 184 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.