<Твір про Новий Рік скачати

Твір про Новий Рік
28.01.2014, 15:12
Новий рік - це саме довгоочікуване свято мільйонів людей у всьому світі. Кожен народ зустрічає Новий рік по-своєму, у кожного свої традиції звичаї. Дивно, але саме Новий рік є улюбленим святом багатьох росіян.

Для кожного Новий рік - це щось особливе, незвичайне. А що для Вас новий рік? Ви коли-небудь замислювалися над цим? Для мене Новий рік - це дивовижне свято. Мабуть, я чекаю його більше, ніж чергової дати з дня мого народження.

Мені дуже подобається передноворічна метушня , коли всі люди готуються до свят , купуючи при цьому все що можна. Я дуже люблю той прекрасний момент , коли ще в листопаді виходить така довгоочікувана реклама Coca Cola " свято до нас приходить " . Відразу з'являється новорічний настрій.

Найголовніший атрибут Нового року - це , звичайно ж , ялинка. Хіба Ви можете уявити собі Новий рік без цієї зеленої красуні ? Я дуже люблю запах ялини , відчувається запах свята. Правда , останнім часом найбільшою популярністю користуються штучні ялинки.

Вже протягом кількох років і ми ставимо штучну ялинку. Коли я була ще зовсім маленькою , мені завжди було шкода викидати ялинку. Вона вже обсипалася , жовтіла , але викидати її вдавалося тільки наприкінці січня - до того було шкода розлучатися з ялинкою .

Коли я стала старшою, зрозуміла , що можна використовувати і штучну ялинку , а прекрасний запах ялини можна створити за допомогою звичайного ароматизатора . Зазвичай я використовую ялицеве ​​масло - змочую в ньому ватки і обсипають їй ялинку , як ніби це сніжок . Так , в квартирі з'являється чудовий запах живої ялинки. Іншим символом Нового року для мене є мандарини. Саме запах мандарин нагадує мені самий смак свята .

Коли настає грудня , я чекаю з нетерпінням того моменту , коли вже почну наряджати квартиру.
Мені подобається наряджати кімнати красивими гірляндами і золотистою мішурою. Але найприємніший момент - це , звичайно ж , наряджати саму ялинку. Але зате потім , коли новорічні свята добігають кінця , дуже прикро в черговий раз знімати з ялинки всі іграшки та прикраси .

Час 23.59 просто дивно . Усвідомлення того , що через хвилину настане то самий мить , якого ми так довго чекали , дуже радує. Але от куранти пробивають 12 раз , і настає Новий , ще більш щасливий і радісний Новий рік !Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 1223 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.