<Твір про перший сніг скачати

Твір про перший сніг
20.11.2017, 21:53
Улюблене місто стояло голе і обледеніле, похмуро насупившись бровами поплутаних гіллястих крон. Вже давно настав грудень, а снігу все не було. Тільки ночами тріщали морози, розписуючи хитромудрі візерунки на зяючих чорнотою вікнах.

Уже добряче стемніло, коли, звідки не візьмись, раптом з'явилися невагомі самотні сніжинки. Вони кружляли в несамовитому хороводі починається хуртовини, все більше прискорюючи темп. Прозорі вулиці вмить розчинилися в непроглядній темряві, і тільки мерехтіння жовтоокий ліхтарів вказувало на їх напрям.

Я стояв біля вікна, чи не ворухнувшись, наче боявся злякати довгоочікуваний перший сніг своїм трепетно ​​переривчастим диханням або незграбним рухом руки. Захоплено видивляючись на фантастичні кружляння сніжинок, я з завмиранням серця загадував одне-єдине бажання, щоб завтра моє місто прокинувся у всій пишноті чарівної сніжної казки.

Звичайно, я проспав пізній зимовий світанок і прокинувся тільки від яскраво-білого сонячного променя, цікаво заглядає під мої вії. Я тут же зіскочив з ліжка і кинувся до заліплені інеєм вікна. Намагаючись зігріти своїм диханням шматочок крижаного скла, я дув на нього щосили і тер теплими долоньками. Нарешті, в невелику щілину, я побачив наш двір, незвично білий і тихий.

Поки моя улюблена бабуся пекла до сніданку рум'яні оладки, я вирішив збігати на вулицю, щоб упевнитися, що ця сяюча білизна, дійсно, справжній сніг. Поспіх одягаючись, я вискочив з під'їзду і відразу опинився по пояс у пухнастому розсипчастою заметі, що іскриться блискучим сніговим бісером. Ура-а-а! Здається, мій радісний крик розбудив усе місто. Він дзвінкою луною прокотився по рідному двору, зметнувся над засніженими дахами і понісся удалину, на ранкові вулиці і паркових алеях.

Руками я нагортають побільше снігу, підкидав його вгору, а потім жадібно ловив губами повертаються сніжинки. Вони миттєво танули від мого дихання, щоб з теплих крапельок знову перетворитися в білий сніг.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: сніг, Перший, Твір, Шкільні твори, Про
Переглядів: 126 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Чарівне твір про перший сніг описує читачеві справжнє захоплення одного хлопчика, який мріяв про те, щоб низько нависло над містом грудневе небо одного разу звалилося додолу міріадами візерункових сніжинок. Бажання дитини збулося напередодні новорічних свят, коли щедрий снігопад чарівно перетворив вулиці, парки і двори рідного міста.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.