<Твір про сніг. Перший сніг - твір скачати

Твір про сніг. Перший сніг - твір
21.09.2015, 20:58
З вечора небо сильно потемніло і насупилося. В останні дні було сухо і морозно. Гола земля заледеніла в очікуванні, коли ж зима накине на неї тепле, пухнаста ковдра. Почорнілі дерева мерзлякувато тулилися одне до одного, мріючи про кошлатих, сніжних шапках. Прозорі кущі тріпотіли тоненькими гілочками на вогкому вітрі, бажаючи швидше одягатися в легені, пухові, сплетені з сніжинок, пелерини.
 
Все завмерло в очікуванні дива. І воно сталося! Уночі пішов довгоочікуваний снігопад. Вулиці міста відразу побіліли і повеселішали. За сніжним, невтрамбованому снігу дорогах пробуксовували перший тролейбуси і маршрутки. По трамвайних коліях їздив спеціальний вагон зі снігоочисником. За ним з веселим дзвоном тягнувся хвіст трамвайчиків-тандемів. Гучні двірники в рудих, фірмових безрукавках шкребли спеціальними лопатами тротуари.
 
Двори всередині будинків були всіяні ієрогліфами пташиних лап і слідами перших перехожих, сплетених в хитромудру павутину на невинно білому снігу.
 
Приємна суєта панувала в засніженому місті. Усміхнені люди вітали один одного з справжнім снігопадом. Найбільше зачаровував міський сквер. Над незайманою слідами алеєю, велично нависала арка вкриті інеєм крон дерев. Вони, немов кришталеві люстри в королівському палаці, грали в променях вранішнього сонця райдужними гранями. Лавки з витими спинками, накриті білими покривалами, немов чекали гостей. Круглі, засніжені кущі здавалися, розкиданими по скверу, ялинковими, виблискуючими кулями. Стовбури дерев вишикувалися вздовж алей перед початком зимового балу, немов кавалери у чорних фраках. Чавунна огорожа, яка охопила ажурним шлейфом весь сквер, доповнювала казкову фантазію.
 
Перехожі захоплено зупинялися, щоб помилуватися такою красою. Трамваї і тролейбуси пригальмовували, даючи можливість своїм пасажирам зануритися на мить у чарівну феєрію.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: сніг, Перший, Твір, Шкільні твори, сніг., Про
Переглядів: 439 | Завантажень: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.