<Твір про весну. Твір про дідуся скачати

Твір про весну. Твір про дідуся
15.04.2015, 12:23
Прозорий, листяний ліс вітав збентежений багрянець весняного світанку трепетно ​​шанобливим шелестом смарагдовою листя. Молочний кисіль ранкового туману стелився по торішньому килиму осіннього листопаду в'язкої пеленою.
 
Мій дідусь йшов попереду по, знайомої тільки йому, стежці, все далі заглиблюючись у лісову гущавину. Я ледве встигав за ним, спотикаючись і ухиляючись від мокрих гілок, хльостаючих мене по щоках. Поступово туман розсіювався, розчиняючись легким серпанком в сонячних променях, наскрізь пронизуючих густі крони дерев.
 
Раптом дідусь різко зупинився і, від несподіванки, я уткнувся чолом у його спину. Дід повернувся, лукаво мені підморгнув і посміхнувся. Він прикрив своєю шорсткою долонею мої очі і, обережно ступаючи, далі повів мене наосліп. Коли, з дозволу дідусі, я відкрив очі, то не зміг стримати здивовано захопленого вигуку - на круглому блюдце мальовничій галявинки росла дуже пухнаста і абсолютно симетрична, юна сосонка. Вона, немов придворна фрейліна, завмерла у витонченому присіданні перед початком казкового балу.
 
Дідусь ще минулої осені посадив це дивовижне деревце, щоб у наступні, чудові новорічні свята порадувати мою сім'ю живий, хвойної красунею. Він пояснив мені, що викопає сосну з корінням і пересадить в дерев'яний бочонок, щоб після Різдва повернути її на колишнє місце цілою і неушкодженою.
 
Ми обходили колюче деревце знову і знову, не втомлюючись милуватися і захоплюватися його невимовної, якийсь щемливо трепетною плавністю ліній і насиченою палітрою тонів, від ніжно-смарагдового до темно-малахітового. Квітуче різнотрав'я пахло навколо витонченої красуні, підкреслюючи її хвойну неповторність у звичайному, листяному лісі.
 
Разом з дідусем ми сиділи на товстій, висохлої корчі і мріяли, який же красунею стане наша сосна до майбутньої зими. Улюблені свята, під бій курантів і різдвяні колядки, подарують усім радість і нові надії. А наша хвойна фея, ошатна і чарівна, збере навколо себе всіх рідних і друзів, щоб своєю чарівною красою донести трішки більше тепла, ніжності і доброти до наших сердець.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, дідуся, весну., Шкільні твори, Про
Переглядів: 568 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.