<Твір про зимові канікули скачати

Твір про зимові канікули
20.11.2017, 21:40
Неможливо передати словами наше захоплення красою зими. Рясні снігопади засвідчили прихід грудня. Довгоочікувані зимові канікули радували дітвору глибокими заметами і крижаними катками. У перші ж дні січня, після галасливого новорічного торжества, школярі стали збиратися на спортивних майданчиках для проведення веселих змагань або просто зимових забав.

Шкільні команди юних хокеїстів билися між собою, вміло орудуючи ключками і заганяючи в ворота противника одну за одною переможні шайби. На сусідніх майданчиках змагалися фігуристи, вражаючи враження глядачів своїм майстерним ковзанням. З утрамбованого в кучугури снігу вийшли чудові ледянки для спуску на дошках або санках. Їх підкорювали учні молодших класів, хвацько з'їжджаючи вниз по крутих схилах і відчайдушно вереском від захоплення.

За прекрасного зимового місту, обвішані кришталевими люстрами розлогих крон дерев, до пізнього вечора дзвеніло відлуння дитячого сміху і шум голосів. Всі без винятку малюки і підлітки раділи сніжної зими, яка перетворила зимові канікули в справжню казкову феєрію.

Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Твір, Шкільні твори, Зимові, канікули, Про
Переглядів: 123 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1  
Захоплюючий твір про зимові канікули оповідає читачеві про веселе проведення часу хлопців в засніженому місті. Численні гірки і катки усипані дітворою, хвацько з'їжджає вниз на швидких санках, і спритно ковзної на ковзанах по склу відполірованого морозом льоду. Чарівний січня пора подарував дітлахам різного віку справжню зимову казку.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.