Твір "Професія моїх батьків"

1 варіант твору

Я завжди захоплююся своїми батьками. Вони люблять працювати і багато часу приділяють роботі. Мій тато працює зварювальником. Він може працювати з будь-яким металом і виконує зварювання будь-якої складності. На роботі його всі хвалять і поважають. У тата 6 розряд, який він постійно підтверджує. Він часто їздить у відрядження.

Фірма йому зробила закордонний паспорт і його навіть запрошували до Канади для усунення неполадок.
Мама працює швачкою. Вона шиє жіночу нижню білизну. Їй подобається її робота. У неї дружний колектив. У мами вже великий досвід роботи, вона хороший фахівець, який чудово розбирається в своїй справі.

2 варіант твору

Дуже багато професій є в нашому світі. Кожна професія важлива. Люди обирають спеціальність до душі. Мої батьки довго вибирали свої майбутні професії. Мій тато завідувач складом. Освіту здобув він педагогічну. Починав працювати в університеті на комп’ютерній спеціальності. Але, з часом йому запропонували завідувати складом автозапчастин. Ця ідея припала йому до душі.

Папа дуже цінний працівник, у якого завжди багато нових ідей щодо організації роботи складу. Йому подобається його професія. На складі завжди повний порядок. Кожна запасна частина завжди знаходиться на своєму місці, а її пошук не складає особливих труднощів. Будь-який співробітник складу з легкістю може знайти необхідний товар. Відносини в колективі у тата сприятливі. Робота будується на взаємній довірі і повазі. Папа завжди говорить, що у них єдина команда, налаштована на результат.

Моя мама працює бухгалтером. Її робота полягає в постійному підрахунку цифр. Також вона стежить за правильністю оформлення бухгалтерських документів і їх наявністю. Мамина робота, вимагає певних знань, досвіду і освіти. Освіта у мами бухгалтерська, тому працює вона за фахом. В її колективі кілька бухгалтерів. Підпорядковується вона головному бухгалтеру. Головний бухгалтер перевіряє роботу мами. Мама відповідає за великий обсяг інформації. Їй подобається її робота. Вона каже, що працювати бухгалтером – це її покликання.

Професії моїх батьків можуть вплинути на вибір моєї професії. Мені належить ретельно обміркувати свій майбутній вибір. Необхідно це для того, щоб робота приносила задоволення і подобалась. Важко працювати на роботі, яка не доставляє задоволення або не подобається взагалі. Моїм батькам подобається їх робота, напевносаме тому у них хороший результат.

3 варіант твору

Мої батьки дуже різні. Мама працює в манікюрному салоні. Одна. Вона медсестра! Давно вже працювала в поліклініці. Уколи вона вміє робити – зовсім не боляче! А тепер вона манікюром займається. Гарно малює на нігтях. І вона навіть бере участь у різних манікюрних конкурсах, іноді перемагає. У неї багато клієнтів, але вона залишає собі два вихідних. А ще вона не працює вранці рано, тому спить, а в школу мене збирає і відвозить тато.

Тато працює в міській управі. Ось він рано їде на роботу. Обід у нього в певний час завжди. (У мами – коли вона сама захоче.) На роботу він їде в строгому костюмі, часто з краваткою. Кожен вечір мамі доводиться прасувати сорочки. А за професією він юрист. Там на роботі він займається якимись паперами, документами. Іноді приносить роботу додому – тут ввечері перебирає папери. Нервує.
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: професія, моїх, Твір, батьків
Переглядів: 25 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: