Твір-роздум "Чого не можна купити за гроші"
Для чого взагалі потрібні гроші? Вони потрібні для комфортного життя, Але є речі, які не можна купити за гроші це щастя, кохання, друзів.

Твір-роздум на тему "Чого не можна купити за гроші" - Варіант 1

Гроші потрібні для комфортного життя. Проте бувають речі, які неможливо купити. Чого ж не можна придбати за гроші? Родину, щастя, кохання, дружбу. Можна бути дуже багатою, проте одинокою людиною.

Звичайно, це не означає, що гроші зовсім непотрібні. Завдяки їм  ми купуємо харчі, оплачуємо лікування, вдягаємось. Все це є необхідним для нашого життя. Проте не треба надавати аж занадто великої сили грошам.

Людина не може придбати друга. Навіть якщо якийсь багатій і заплатить комусь за відверту розмову, це буде не щиро. Я вважаю, що кожен з нас повинен розвивати найкращі людські якості, щоб не відштовхувати від себе людей, відчувати підтримку та вірність близької людини. 

Твір-роздум на тему "Чого не можна купити за гроші" - Варіант 2
Я знаю, що є люди, які мають дуже багато грошей. Їм здається, що вони можуть купити все. І дійсно, у них є прекрасні квартири або навіть будинки, вони їздять на красивих машинах, на них дорогий одяг, багато ювелірних прикрас. Здавалося б, живи й радій. Але мої батьки кажуть, що такі люди не щасливіші тих, хто має скромний достаток.

Щастя за гроші не купиш. А що ж таке бути щасливим? Бути щасливим — означає мати міцну дружну родину, улюблену роботу, вірних друзів і, звичайно ж, здоров'я.

Я розумію, що гроші мають велике значення у житті людини, але в той же час як за гроші купиш відверту прихильність людей, що тебе оточують? Можна купити дорогі фарби, устаткування, розкішну художню майстерню, але як створиш шедевр на полотні, якщо в тебе немає таланту? А талант за гроші не купиш. Ніякі гроші не зроблять з тебе поета, музиканта...

Гроші не зроблять людину поряднішою. За гроші не купиш любов, світанок, принадність провесни або свіжість першого снігу. За гроші не купиш посмішку дитини і не придбаєш добре серце, якщо твоє байдуже і черстве. І немає таких магазинів, де продається розтрачене марно життя, де продається безсмертя.

Людина може залишити на землі добру пам'ять про себе своїми гідними вчинками, добрими стосунками з людьми.
 
Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz | Теги: Гроші, не, чого, Твір-роздум, купити, за, можна
Переглядів: 8 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *: