Твір: За що я люблю весну скачати безкоштовно
 
логин
пароль

Вы вошли как гость, рекомендуем Вам авторизироваться либо пройти процесс регистрации. Если Вы забыли пароль, то Вы можете его восстановить.
Ми в контакті
Реклама
Загрузка...
Твір: За що я люблю весну
Категорія: Шкільні твори | Переглядів: 605
Кожна пора року прекрасно по -своєму, але мені наймиліше весна. Як відважно весна бореться зі старою - взимку, бореться з Наскучили всім лютневими хуртовинами. Від прекрасного сонячного сміху красуні -весни оживає навколо природа, тихі кроки весни будять все навколо від зимового сну.

Все живе прокидається, вдихнувши весняне повітря . Припікають сонячні промені, з'являються проталини, з півдня повертаються додому перелітні птахи. Ночі ще холодні, хоча і стали коротшими. Вранці нас будить сонце, а не будильник . Днем стає тепліше, і ми хочемо швидше скинути шуби. І нехай у чоботях хлюпає, сердитися на весну немає сил.

Синє-синє небо, прокинувшись від зимової дрімоти сонечко, пташиний гомін - ось вони, прикмети наближення ставний красуні Весни. Сніг потихеньку тане, з'являються перші струмки . Ці вісники весни дзюрчать, заявляючи всім: "Весна прийшла , весні дорогу!". А як прекрасна весняна крапель.

Заглянемо в весняний ліс: начебто все, як узимку. Але варто подивитися уважно, і ми зрозуміємо, що весна господарює і тут. Бруньки на деревах змінили колір, збільшилися в розмірах, вони спрямовані до сонця, поглинаючи перший тепло. Прокинулися й лісові жителі - ось чиїсь сліди на проталинку. Птахи хвилюються, в'ють гнізда для майбутніх пташенят.

Сонячні промені допомагають пробитися на світ першим весняним квітам. Дуже дивовижні ці квіти - підсніжники: ніжні молочно -блакитні паростки, а які вперті і сильні. Вони символізують початок нового життя, початок нової весни. Натрапиш на велику кількість пролісків і обомлеешь від краси . Рвати їх незручно і навіть соромно.

Такий же ніжний і прекрасний, як перші проліски, свято 8 березня. Ми вітаємо наших улюблених матусь, бабусь, сестер, дружин, дочок і внучок. Адже разом з весняною капежом прокидається і жіноча краса .

А в травні звучить Останній дзвоник, і тисячі юнаків і дівчат йдуть у доросле життя. Для інших хлопчиків і дівчат починаються довгоочікувані канікули.

Весна - чарівниця приносить усім віру в чудеса, на душі стає легко і з'являються сили жити далі.

Загрузка...


Інформація: Ви можете додавати коментарі!

Так багато хочеться встигнути побачити, дізнатися, поспілкуватися з цікавими людьми або просто з друзями, але практично весь день школяра розписаний по хвилинах. І навіть закінчення уроків не гарантує можливість вишукати вільний час для саморозвитку, спілкування, спорту. І всьому причина - це необхідність виконання домашніх завдань. І чим старше ти стаєш, чим більше у тебе з'являється інтересів і обов'язків, тим більше і більше вчителя задають додому. Але вихід є завжди. ГДЗ - готові домашні завдання, прекрасний варіант заощадити масу часу і сил. Навіщо витрачати такий дорогоцінний час на зайву роботу, відволікатися від більш цікавих справ, обмежувати особистий простір і не давати розвиватися своєї особистості? Просто спиши прекрасно і грамотно виконані домашні завдання. Не варто вважати, що використання посібник буде негативно позначатися на розвитку розумового процесу і негативно впливати на дитину. Але давайте поглянемо на ГДЗ під іншим кутом: використовуючи посібник, ви завжди можете бути впевнені, що незрозуміле й складне завдання може бути вирішено з використанням прикладу, який ви напевно зможете знайти в ГДЗ. 

Незамінним помічником у виконанні найскладніших завдань зі шкільної програми з усіх предметів, для всіх класів буде сайт GDZWKA.com. Тут ви завжди знайдете готові домашні завдання з усіх основних предметів, починаючи з 2 класу і закінчуючи 11. Всі рішення, запропоновані на GDZWKA.com, перевірені, правильні і гарантують безпеку від різних перевірок домашніх завдань.

ГДЗ включають в себе готові рішення і правильні відповіді для типових завдань, які задаються в школі. Не варто побоюватися, що використовуючи наші збірники, дитина перестане думати. Практика показала, що при наявності готової відповіді, школяр виробляє контроль правильності самостійно виконаного рішення. Виникають випадки, коли дитина зовсім не знає, як впоратися з тим чи іншим завданням, і тоді велика ймовірність того, що він просто закине це заняття, так і не розібравшись з ним. А маючи можливість вдатися до допомоги калькулятора, онлайн-перекладача, а тепер і вирішених прикладів різноманітних завдань, він зможе набагато легше зрозуміти задану задачу і способи її вирішення. І часто використання вирішених прикладів, надає неоціненну послугу і батькам. Адже погодьтеся, не кожен з нас в змозі допомогти своєму чаду впоратися з тією чи іншою задачею. Вдавшись до вже вирішеним завданням, або скориставшись нововведенням - рішенням прикладів онлайн, ви зможете допомогти дитині розібратися з питанням, загнавши його в тупик. Вам не доведеться червоніти і виправдовуватися перед своїм нащадком, за своє незнання тієї чи іншої теми. Це буде набагато краще і ефективніше, якби він прийшов в школу непідготовлений і списав «домашку» у одного. Так як в такому випадку, у нього просто немає часу розібратися в тому, що він списує. Хочете підвищити успішність дитини, дозволяйте при підготовці до уроків користуватися ГДЗ і можливістю вирішення прикладів онлайн. Це дозволить підготуватися якісно до уроку і відмінно засвоїти матеріал, в спокійно обстановці, без нервів, стресів і зайвих витрат часу. Головною метою завжди є висока успішність. І ви зможете пишатися своєю дитиною на батьківських зборах, а не червоніти, вислуховуючи зауваження і докори вчителів. Алгебра, виявиться, не так вже складна, і незрозуміла, просто спиши потрібне тобі завдання або скористайся рішенням прикладів онлайн і проблема виконання домашнього завдання буде вирішено легко і швидко, що дозволить звільнитися від тягаря домашнього завдання. 

ГДЗ з геометрії, і все той же сервіс рішення прикладів онлайн, врятує тебе від божевільної абстракції пірамід, паралелограмів, октаедрів та інших незрозумілих дикість. Іноді для вирішення однієї єдиної задачі з фізики, припадати вивчити цілий розділ підручника, вишукуючи потрібні формули і розбираючись з одиницями виміру. Готові рішення або рішення прикладів онлайн врятує від безлічі формул і витрати часу на пошуки відповідних формул. Інформатика, яка викладається в школах - це абсолютно безглуздий і дикий предмет, який не має нічого спільного з застосуванням комп'ютера в практичній роботі. Готові завдання допоможуть і тут розібратися без особливих проблем і нервів. 

Не кожна дитина має талантом писати запаморочливі і змістовні твори, здатні привести в захват вимогливого вчителя української мови. Адже написати твір зовсім не просто! Припадати студіювати повісті, романи, критику для написання хоча б якогось твору. А це не одну годину, а іноді навіть не один день. Забудьте про необхідність студіювати товсті томи літератури, до якої ви не відчуваєте ніякого інтересу. Спиши ідеальний твір або виконане вправу, і достав радість своєму вчителю. Іноземні мови - це ще одна болюча тема для школярів. Не кожен має здібності до вивчення іноземних мов, але вчити то його доводиться в школі всім. Готові завдання з іноземних мов допоможуть заощадити масу часу для занять, які є для вас більш привабливими і цікавими. 

Використовуючи готові домашні завдання, дитина зможе поступово, крок за кроком, освоїти шкільну програму, без стресів і багатогодинних сидінь за підручниками, безсонних ночей, сліз і нервових спалахів з боку батьків. Він зможе визначити коло шкільних предметів, які йому дійсно цікаві й будуть потрібні для отримання подальшої освіти. Перестане розтрачувати свої сили і час на те, до чого у нього не лежить душа або відсутні здібності. Цінуйте свій час, використовуйте його на те, що вам цікаво, а не на виснажливе виконання домашніх завдань.
Имя *:
Email:
Код *: