Твір: За що я люблю весну скачати безкоштовно

Самостійне створення презентації PowerPoint може зайняти багато часу і сил. Необхідно підібрати тематичні шаблони і картинки, а також вставити текст. Слайди повинні йти в послідовному порядку через певні проміжки часу. Тільки в цьому випадку презентація буде гідно оцінена учителем.На нашому сайті Ви зможете безкоштовно скачати презентації PowerPoint. Це не тільки зможе заощадити Ваш час, а й сформувати необхідні навички для подальшої роботи з готовим представленим матеріалом.

01.09.2014, 16:37
Твір: За що я люблю весну
Кожна пора року прекрасно по -своєму, але мені наймиліше весна. Як відважно весна бореться зі старою - взимку, бореться з Наскучили всім лютневими хуртовинами. Від прекрасного сонячного сміху красуні -весни оживає навколо природа, тихі кроки весни будять все навколо від зимового сну.

Все живе прокидається, вдихнувши весняне повітря . Припікають сонячні промені, з'являються проталини, з півдня повертаються додому перелітні птахи. Ночі ще холодні, хоча і стали коротшими. Вранці нас будить сонце, а не будильник . Днем стає тепліше, і ми хочемо швидше скинути шуби. І нехай у чоботях хлюпає, сердитися на весну немає сил.

Синє-синє небо, прокинувшись від зимової дрімоти сонечко, пташиний гомін - ось вони, прикмети наближення ставний красуні Весни. Сніг потихеньку тане, з'являються перші струмки . Ці вісники весни дзюрчать, заявляючи всім: "Весна прийшла , весні дорогу!". А як прекрасна весняна крапель.

Заглянемо в весняний ліс: начебто все, як узимку. Але варто подивитися уважно, і ми зрозуміємо, що весна господарює і тут. Бруньки на деревах змінили колір, збільшилися в розмірах, вони спрямовані до сонця, поглинаючи перший тепло. Прокинулися й лісові жителі - ось чиїсь сліди на проталинку. Птахи хвилюються, в'ють гнізда для майбутніх пташенят.

Сонячні промені допомагають пробитися на світ першим весняним квітам. Дуже дивовижні ці квіти - підсніжники: ніжні молочно -блакитні паростки, а які вперті і сильні. Вони символізують початок нового життя, початок нової весни. Натрапиш на велику кількість пролісків і обомлеешь від краси . Рвати їх незручно і навіть соромно.

Такий же ніжний і прекрасний, як перші проліски, свято 8 березня. Ми вітаємо наших улюблених матусь, бабусь, сестер, дружин, дочок і внучок. Адже разом з весняною капежом прокидається і жіноча краса .

А в травні звучить Останній дзвоник, і тисячі юнаків і дівчат йдуть у доросле життя. Для інших хлопчиків і дівчат починаються довгоочікувані канікули.

Весна - чарівниця приносить усім віру в чудеса, на душі стає легко і з'являються сили жити далі.
Переглядів: 486
Завантажень: 0 Коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Це цікаво
Мини-чат

Для додавання повідомлення авторизуйтесьь.
Наші партнери

Реклама