<Твір: За що я люблю весну скачати

Твір: За що я люблю весну
28.01.2014, 15:20
Кожна пора року прекрасно по -своєму, але мені наймиліше весна. Як відважно весна бореться зі старою - взимку, бореться з Наскучили всім лютневими хуртовинами. Від прекрасного сонячного сміху красуні -весни оживає навколо природа, тихі кроки весни будять все навколо від зимового сну.

Все живе прокидається, вдихнувши весняне повітря . Припікають сонячні промені, з'являються проталини, з півдня повертаються додому перелітні птахи. Ночі ще холодні, хоча і стали коротшими. Вранці нас будить сонце, а не будильник . Днем стає тепліше, і ми хочемо швидше скинути шуби. І нехай у чоботях хлюпає, сердитися на весну немає сил.

Синє-синє небо, прокинувшись від зимової дрімоти сонечко, пташиний гомін - ось вони, прикмети наближення ставний красуні Весни. Сніг потихеньку тане, з'являються перші струмки . Ці вісники весни дзюрчать, заявляючи всім: "Весна прийшла , весні дорогу!". А як прекрасна весняна крапель.

Заглянемо в весняний ліс: начебто все, як узимку. Але варто подивитися уважно, і ми зрозуміємо, що весна господарює і тут. Бруньки на деревах змінили колір, збільшилися в розмірах, вони спрямовані до сонця, поглинаючи перший тепло. Прокинулися й лісові жителі - ось чиїсь сліди на проталинку. Птахи хвилюються, в'ють гнізда для майбутніх пташенят.

Сонячні промені допомагають пробитися на світ першим весняним квітам. Дуже дивовижні ці квіти - підсніжники: ніжні молочно -блакитні паростки, а які вперті і сильні. Вони символізують початок нового життя, початок нової весни. Натрапиш на велику кількість пролісків і обомлеешь від краси . Рвати їх незручно і навіть соромно.

Такий же ніжний і прекрасний, як перші проліски, свято 8 березня. Ми вітаємо наших улюблених матусь, бабусь, сестер, дружин, дочок і внучок. Адже разом з весняною капежом прокидається і жіноча краса .

А в травні звучить Останній дзвоник, і тисячі юнаків і дівчат йдуть у доросле життя. Для інших хлопчиків і дівчат починаються довгоочікувані канікули.

Весна - чарівниця приносить усім віру в чудеса, на душі стає легко і з'являються сили жити далі.Категорія: Шкільні твори | Додав: gdz
Переглядів: 5332 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.