<ВІДПОВІДІ НА ЗНО 2016 З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ скачати

ВІДПОВІДІ НА ЗНО 2016 З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
30.04.2016, 11:01
Ось і настав цей хвилюючий момент для кожного абітурієнта, почалось ЗНО, а основним предметом є українська мова ти література, адже від ЗНО залежить майбутнє абітурієнта, багато учнів наполегливо готувались, ходили до репетиторів, було потрачено багато грошей і нервів. Але хто поставився до ЗНО з відповідальністю, то у того обов'язково все буде добре. Вашій увазі відповіді до ЗНО 2016 з укр. мови та літератури, увага - відповіді будуть 5 травня після написання ЗНО, тобто ви зможете перевірити зі свого зошита, але це будуть не офіційні відповіді, тобто (після написання ЗНО, абітурієнт переважно йде до репетитора і разом із ним перевіряє свій зошит, як він написав, але ж не у кожного учня був репетитор, тому ці учні можуть скористатися даними відповідями і приблизно будуть знати свій результат).·
Категорія: ЗНО 2016 | Додав: gdz | Теги: мови, 2016, ЗНО, на, та, української, ЗНО 2016, Відповіді, літератури
Переглядів: 468 | Завантажень: 129 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.